MAZI SAHIL PANSIYON ILE TATILIN KEYFI

Gökova'nın da yanıbaşında uzanan Mazı, sahil şeridindeki tertemiz denizi ve anıt ağaçlarıyla ünlü bir tatil yöresi. En önemli özelliği yeni yapılan yolu ve imara açılmamış doğası nedeniyle bakir bir köy olması.Restaurantımızda ki, tüm yemekler, bahçemizde organik olarak yetiştirilen ürünlerden hazırlanmaktadır

 

 

Genel tanıtım

Mazı Köyü, Muğla’nın 2013 de büyük şehir statüsünü almasından sonra, Bodrum’a bağlı bir mahalle özelliğindedir. Gökova Körfezinin kuzey kıyısının tam ortasında yer alan ve Karya’lılardan günümüze gelen bir sahil yerleşimidir. Mazı Köyü, eşsiz güzellikte 8 koya sahiptir. Bu cennet koyların hepsine karayolu bağlantısı vardır. Üstelik bu koylardan altısı, Akarca – Çakıllıyalı(Taşlıyalı) – İnceyalı – Hurma – Ilgın – Sedef yürüyüş mesafesinde olup sevenler için ideal trekking parkurlarıdır. Ayrıca özellikle Kisebükü, Hurma, Ilgın ve Sedef koyları, Gökova körfezinin önemli ve korunaklı Mavi yolculuk duraklarıdır.

24 odası bulunan Pansiyonumuz bu koyların merkezi konumundaki Hurma sahilindedir. Konum olarak denize sıfır olup, kendi özel iskele ve plajı vardır. Odaların tamamı klimalıdır.

Konaklama şekli ise kahvaltı ve akşam yemeği olmak üzere, yarım pansiyon sistemidir. Kullandığımız sebzelerimiz kendi bahçemizden, süt mamulleri ve yumurtalar köyümüzden, balıklarımızın büyük bir bölümü ise Gökova körfezinden temin edilmektedir.

Gürültüden uzak, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için ideal bir tercihtir.

Konaklama ücretleri ve rezervasyon için lütfen “İletişim” sayfamızdaki    e-posta adres ve/veya telefonlarımızla temasa geçebilirsiniz.

 

Mazı köyü Bodrum’a 53km. Milas’a 61 km. Hava alanına ise 50 km. mesafededir. Kara yolu ile gelen Misafirlerimiz, Milas – Bodrum yolunun yaklaşık 30. kilometresinde ve dik bir rampa ile Güvercinlik Beldesine inilen noktada, sola yol ayrımı veren bir kavşak göreceklerdir. Bu Mumcular sapağıdır. Buradan sola dönerek 8km. sonra Mumcular beldesine gelinir. Mumcular merkezindeki ana kavşakta bulunan tabelalarda Mazı yönünü göreceksiniz. Sağa devam edin. 1 km. sonra gene tabela uyarısı ile sola Mazı yoluna gireceksiniz. 18 km. yolunuz kaldı devam edin. Hiç durmayın. Biraz sonra hafif bir rampa çıkışında muhteşem Gökova Körfezini sizi büyüleyecek. Önce Yukarı Mazı’yı geçecek ve 2km. sonra da Mazı Köyüne gelmiş olacaksınız. Hoş geldiniz. Otobüsle gelenler ise Bodrum garajında inip, gene garajdan kalkan Mazı minibüsleri ile köyümüze gelebilirler. Mazı-Bodrum-Mazı arasında tarifeli olarak karşılıklı 6-7 sefer vardır.

 
Kahvaltı
Klima
Wi-fi
Ücretsiz Otopark

Sahil Pansiyon Mazı Ekİbİ Hİzmetİnİzde

Sizlere Harika Bir Tatil Yaşatmak İçin Varız YILLARDIR...

Telefon +90 (252) 339 21 31
Adres Sahil Pansiyon Hurma Sahili Mazı
Mumcular-Bodrum / TÜRKİYE
E-mail info@mazisahilpansiyon.com
MAZI SAHİL PANSİYON HAKKINDA

Telif Hakkı © 2021 Mazı Sahil Pansiyon. Her Hakkı Saklıdır.